Zpět k nabídce

Krásný apartmán 2+kk v lokalitě Horní Václavov

Evidenční číslo: 129/4457
Adresa: Václavov u Bruntálu, Horní Václavov
Cena: 3 250 000Kč
Poznámka k ceně: + DPH, s možností odpočtu.
3 250 000Kč

Popis nemovitosti

Neplatíte provizi!

Nabízíme k prodeji krásný apartmán v s nádherným výhledem do pěkné přírody v Horním Václavově. Jedná se o apartmán ve výstavbě s předpokládaným dokončením v prosinci 2022, s dispozicí 2+kk s terasou a celkovou plochou 64 m2. Nachází se v přízemí rekreačního domu, v celém domě jsou pouze 4 apartmány.

Dispozice: zádveří 6,4 m2, ložnice 15,8 m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem 19,7 m2, ze kterého je vstup na terasu 8,24 m2 a koupelna s toaletou dohromady 5,3 m2.

Vybavení: sanitární zařízení, kompletní elektrické, vodovodní a kanalizační rozvody, komíny a vnitřní krbová kamna. Jako podlahová krytina zde bude laminátová podlaha s dekorem dřeva v pokojích a na chodbě a toaletě keramická dlažba.

K jednotce náleží okolního pozemku, s terénními úpravami posezení, pískoviště, parkovací stání pro dvě auta vše za 550 000 Kč. V této ceně je zahrnuta terénní úprava, posezení, pískoviště a dvě parkovací stání.

Obec Václavov u Bruntálu se nachází mezi městy Bruntál a Rýmařov, na silnici směrem na Šumperk. V blízkosti se nachází: Lyžařský areál Čerťák 1,5 km, Wellness centrum v Bruntálu 11 km, bazénový komplex horských lázní Karlova studánka 13 km, termální lázně Velké Losiny 45 km, Praděd, Hrad Sovinec, Rešovské vodopády, Vodopády Bílé Opavy, lázně Karlova Studánka, Slezská Harta rybaření a koupání.

Vzhledem k lokalitě se jedná o velmi zajímavou investiční příležitost, pronájmy podobných apartmánů v této lokalitě se pohybují od 14 000 Kč/týden.

Prohlídky vzorových apartmánů jsou možné po dohodě.

Základní info

Umístění: Samota
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Václavov u Bruntálu, Horní Václavov
Cena obsahuje včetně právního servisu

Počty místností, umístění

Patro, podlaží: Přízemí
Počet NP: 3
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: B - velmi úsporná

Vybavení objektu

Parkování, Terasa

Inženýrské sítě

Kanalizace, Voda, pitná, 230V

Charakteristika objektu

Novostavba, Bydlení pro rodiny, Developerský projekt, Plán, projekt, Stavba na klíč, Krátkodobý pronájem

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Typ vytápění objektu:

Lokální elektrické

Elektro:

230V

Máte otázku?

Makléř