Zpět k nabídce

Prodej zahrady Dolní Kounice

Evidenční číslo: 181/4457
Adresa: Dolní Kounice
Cena: Info v RK
Info v RK

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji krásnou udržovanou zahradu v chatové a zahrádkářské kolonii, v obci Dolní Kounice. Jedná se o svažitou zahradu s celkovou plochou 2 318 m2.

Na zahradě se nachází ovocné stromy (15x jabloň, 1x třešeň, 2x višeň, 1x mandloň, 3x meruňka, 6x švestka, 1x ořech), vše v bio kvalitě, dále jsou zde okrasné dřeviny a terasové skalky. K dispozici je vybavený karavan, zahradní domek na nářadí, suchá toaleta, dvě nádrže na užitkovou vodu, každá s obsahem 3 m3. Voda z nádrží je rozvedena po zahradě.

IS na pozemku nejsou, ale je možnost přivedení elektřiny a vyvrtání vlastní studny, na vlastní náklady.

Pozemek je oplocený a poskytuje absolutní soukromí s krásným výhledem do okolí. Příjezd je po zpevněné obecní cestě, parkování je možné na vlastním pozemku.

V obci je dobrá občanská vybavenost mateřská školka, základní škola, zdravotnické zařízení, pošta, restaurace, obchody, sportovní vyžití, cyklostezky, kulturní památky (zámek, klášter Rosa coeli s kostelem Panny Marie, židovská čtvrť se synagogou a hřbitovem, poutní kaple sv. Antonína, kostel sv. Petra a Pavla, kaple sv. Fabiána a Šebestiána, kaple sv. Jana Křtitele)

V případě více zájemců, si majitel vyhrazuje právo prodat nejvyšší nabídce. Doporučujeme prohlídku.

Základní info

Umístění: Polosamota
Adresa: Dolní Kounice
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK

Máte otázku?

Makléř