Prodáno/Pronajato

Zpět k nabídce

Krásný pozemek v obci Želešice

Evidenční číslo: 114/4457
Adresa: Želešice, Brno-venkov
Cena: Info v RK
Info v RK

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové ploše 4446 m2, které se nachází v rekreační zástavbě obce Želešice. Jedná se o pěkný mírně svažitý oplocený pozemek, na kterém se nachází dvě studny chatka vhodná k rekonstrukci a na pozemek je přivedena elektřina. Příjezd k pozemkům po obecní zpevněné cestě. Pozemek se nachází na klidném místě s nádherným výhledem do přírody.

Pozemek se nachází ve funkčním typu Ir - (rekreace)

Ir- chatové a zahrádkářské lokality podmíněně přípustná je výstavba objektu individuální rekreace - jednopodlažní objekt do 30 m2 zastavěné plochy a oplocení. Dostavby těchto objektů jsou podmíněny dostatečnou plochou pozemku (plocha pozemku přináležejícího k objektu od cca 500m2 ), posouzením možného negativního vlivu na krajinný ráz a na současné okolní rekreační objekty a posouzením, zda stavba není určena pro trvalé bydlení. Podmíněně přípustné v plochách nevyhovujících těmto podmínkám jsou stavby účelových zařízení - jednopodlažní objekt bez podsklepení a bez podkroví, se zastavěnou plochou maximálně 18 m2 . Konkrétní případy budou posouzeny v územním nebo stavebním řízení s ohledem na konkrétní situaci a krajinný ráz.


Obec Želešice se nachází 10 km od Brna, výbornou občanskou vybavenost, je zde pošta, škola, školka, obchody a restaurace a výborné dopravní spojení do Brna.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Adresa: Želešice, Brno-venkov
Cena obsahuje + provize RK

Inženýrské sítě

Studna, 220V

Dopravní dostupnost

Autobus

Vybavenost v okolí

Úřady, Školka, Škola, Supermarket, Pošta

Máte otázku?

Makléř